Kamenné parapety (žula, mramor)

PREDSTAVUJEME HELOPAL
Viac ako parapet.
Kto si vyberie Helopal, vyberá si na celý život.
Výrobky Helopal spĺňajú všetky požiadavky stavebnej technológie, dizajnu a komfortu a významnou mierou prispievajú k
aby ste si ho vytvorili podľa svojej individuality
intímny svet vášho domova.


Jeho povrch je príjemný na dotyk
Úplne bez pórov
Zostáva tak krásna ako prvý deň
Nie je náchylný na zafarbenie
Vynikajúci tepelný izolant
Dlhotrvajúci a odolný voči poveternostným vplyvom
Ľahko sa udržiava v čistote

Tí, ktorí stavajú, sa snažia vopred si predstaviť svoj budúci dom, pretože niektoré dôležité rozhodnutia musia urobiť veľmi skoro, na začiatku stavby. Takýmto rozhodnutím je aj výber okennej konzoly. Okenný kút spolu s krytinami a nábytkom tvorí celkový dizajn bytu, preto sa oplatí venovať jeho výberu vážnu pozornosť.

Bohatý výber farieb a tvarov poskytuje dostatok priestoru na hranie na uspokojenie všetkých potrieb interiérového dizajnu, od tradičných až po moderné. Jedinečná kvalita liateho mramoru sa drží ako v obytnom priestore, tak aj vonku. Okenný roh Helopal je viac ako povrch vhodný na umiestnenie kvetináčov. Svojím tvarom a farbami sa aktívne podieľa na vytváraní komfortnej atmosféry interiéru bytu, ako rovnocenný prvok bytovej dekorácie. Vonku poskytuje ochranu stien a fasád aj v extrémnych poveternostných podmienkach.

Vďaka všestrannosti materiálu Helopal sa prispôsobí najrôznejším individuálnym osadeniam okien a dá sa prakticky použiť aj na obklady stien, sokle, okraje balkónov, rámy bazénov, ale aj ako umývadlo a kuchynskú dosku. Najjemnejšia mramorová múčka tvorí liaty mramor viazaním prírodných živíc. Ide o unikátny materiál, v ktorom sa prírodné prednosti použitých surovín spojili tak, že prevyšujú pôvodné vlastnosti surovín, takže okenné koleno Helopal má veľmi špeciálne vlastnosti produktu.

 

Všetky produkty Helopal spĺňajú domáce a medzinárodné požiadavky na kvalitu a environmentálne predpisy.